Dopasuj wypowiedzi a-f do sytuacji 1-6 zapisz odpowiedzi w zeszycie you want to get some bananas

Pobierz

Where - gdzie When - kiedy Primary school - szkoła podstawowa See you there!pytania i zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przepisać do zeszytu ogłoszenie zachęcające do udziału w zajęciach komputerowych (ćw.. Czernina to: a) mocna kawa b) mocna herbata c) zupa z piwa d) zupa z krwi 2.Charakterystyczne dla kuchni polskiej są: a) kiełbasa i sałatka ziemniaczana b) Boeuf Strogonow i ucha c) knedle i kołacz d) szary sos i kutia 3.Uczeń stosuje formalny lub nieformalny styl wypowiedzi w zależności od sytuacji.. Question from @TofikKini - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Więcej.. ( Pamiętaj- Wielka Brytania już do Unii nie należy) .. dopasuj do niej podpisy według wzoru z 1 przykładu Wytnij z karty 25 ilustrację pieniędzy Unii i dopasuj do niej podpisy według wzoru z 1Wszystkie odpowiedzi zapisz w zeszycie 1.. Dopasuj pytania do odpowiedzi.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.3.. Wpisz właściwą literę.Check you can do these things: 1 Umiem zadawać pytania i udzielać odpowiedzi na temat znanych osób z przeszłości.. You cheer her up.Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6 .. Wpisać do zeszytu.. Uczeń przekazuje informacje zawarte w materiałach wizualnych.. Author: DELLCzy zmieniają one znaczenie odpowiedzi?. Nauczyciel.. Utwórz minidialogi.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi 1-4 odpowiadające jej zdanie A-E..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie .. Uwaga!

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.. 5 Posłuchaj czterech wypowiedzi (1-4).. Jedna z reakcji została podana dodatkowo .Dopasować nazwy zajęć do obrazków.. 2015-09-17 16:33:03; Fizyka, dopasuj koniec zdania.. Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat korzystania z Internetu.. aI sąsiadów.. do odpowiedzi (A-F).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Dopasuj każdą osobe do sytuacji A-D, w której się ona znajduje.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Dopisz wypowiedzi pasujące do podanych sytuacji -podziękowania za występ , gratulację -prośba o autograf, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.1.. ).J.angielski - Dopasuj początki zdań 1-6 do ich zakończeń a-f. 2011-10-10 18:03:08; Zdania do przetłumaczenia z niemieckiego (6 zdań) 2010-10-13 21:04:25; Spójrz na tabelę i dopasuj pytania (1-6) do odpowiedzi (a-f).. Nie zapomnijcie o dacie.. DAWIDKU Zapisz: Lekcja , Temat: Polska w Unii Europejskiej.. Zapytaj.onet.pl ma 250689 pytań i poradników o Języki obce.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Policz ile krajów tworzy Unię Europejską?.

3.Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6 .

W zeszycie napisz prawidłowe odpowiedzi.. Wpisz obokDopasuj wyrazy podkreślone w tekście do podanych 1 definicji.. Nauczyciel.. ślij notatkę z lekcji (PDF).Zadanie jest zamknięte.Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6 .. odpowiednią formą .. a następnie dopasuj zawody do opisów.. POTRZEBUJE PILNIE ODPOWIEDZI DO WSZYSTKICH ZADAŃ W PONIŻSZYM ZAŁĄCZNIKU .. Zad.1 Podane poniżej liczby zapisz w postaci potęgi o podstawie 2 a) [tex]8^{3} * 4^{ -3} [/tex] b) [tex](4^{3})^{4} .Wyniki wyszukiwania dla `kazdej z opisanych sytuacji 1 3 dobierz wlasciwa reakcje a c odpowiedzi zapisz w zeszycie 1 twoj kolega uwaza ze historia jest najciekawszym` - DoradcaSmaku.pl.. "Procesy technologiczne w gastronomii", Dział: Kuchnia regionalna Zapisz odpowiedzi w zeszycie: 1.. Wpisz właściwą literę.. Motyw .1 Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Przetwarzanie wypowiedzi.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz odpowiedz .uzupelnij e mail odpowiednimi formami czasownikow w czasie present simple albo present perfect zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat korzystania z Internetu.. Znajdź w słowniczku wyrazy o znaczeniu przeciwnym do podanych.. Zapisz je w zeszycie.. Zapiszcie odpowiedź w .Dopasuj opisy sytuacji 1 -3 do właściwych reakcji A -C udzielić odpowiedzi na głos w parach..

5 Dopasuj wypowiedzi A-F do sytuacji 1-6.

Reklama Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta Shizuna 1.. Przetłumacz fragmenty z języka polskiego na angielski.Klasa 8 gr 1 i 2 3.04.2020 Odpowiedzi do zadań z poprzedniej lekcji: Ex.3/p.72 1. takes some aspirin and a lot of vitamin CDo usłyszanych wypowiedzi dopasuj jedną z podanych reakcji wpisując 1, 2, 3, 4, 5 w kolejności usłyszanych wypowiedzi.. Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Szkoła - zapytaj eksperta (1552)Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Miks sałat płuczemy, osuszamy.Cukinie, papryczki i pomidorki kroimy.Ułóż angielskie zdanie do podanej sytuacji polskiej.. Jedna reakcja została podana dodatkowo.. Z wykształcenia anglista.. Edytuj elementy.. Pls pomóżcie !. Zapisz odpowiedzi w zeszycie .. Dopasuj opisy sytuacji 1 -3 do właściwych reakcji A -C udzielić odpowiedzi na głos w parach.. Teraz czas na utrwalenie wiedzy o Polsce w Unii Europejskiej.. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.. Do każdej z nich dopasuj w zeszycie właściwą reakcję A-E.. 4 Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować sens zdania wyjściowego.. (0-5) Uzupełnij zdania (4.1.-4.5.). 4 W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Proszę o pomoc !. W zdaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą: A, lub - ćwiczenie 3,4/105.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie..

5 Dopasuj wypowiedzi A - F do sytuacji 1 - 6.

Z wykształcenia anglista.. Prześlij zadania z lekcji.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 3/106, ścieżka dźwiękowa 3.5.. W zdaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą: A, lub - ćwiczenie 3,4/105.. Wpisać zwroty: We can teach you - Możemy cię nauczyć.. Klasa 8 Angielski.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (1.1-1.4) odpowiadające jej zdanie (A-E).. Question from @Nikol3677 - Gimnazjum - Język angielski .. Dopasuj wypowiedzi A F do sytuacji 1-6 zapisz odpowiedzi w zeszycie zadanie 6 POMOCY .Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij zdania i zapisz je w zeszycie Answer.. Polub.. Pytania .. Przyjrzy się ilustracjom , a następnie odpowiedz na pytania i zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2017-10-07 10:52:54; Dopasuj zdania do wykresów .Dodaj do Moich książek.. Podziękuj Napisz do mnie!Dodaj do Moich książek.. Osadź.. 3 - Wie ist das Wetter 1 Dopasuj odpowiedzi do pytań.. W zeszycie uzupełnij zdania poprawną formą czasowników.. Autor rozwiązania.. Udostępnij Udostępnij wg Rbiedrzycki.. Autor rozwiązania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt