Opisz swoją drogę z domu do szkoły po rosyjsku

Pobierz

Wychodze z domu i idę 200 metrów na przystanek … 05 paź 2008.. Do szkoły mam 5 kilometrów.. ;) Odpowiedź została zedytowana …Musze opisać swoją drogę z domu do szkoły.. Moja szkoła znajduje się 1km od mojego domu.. Witamy się ze sobą i idziemy razem do …Droga zajmuje mi 15 min .No i .Search Results for: Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Zadanie: opisz bardzo szczegółowo po …Opis drogi do szkoły.. Mieszkam w mieście do szkoły idę na pieszo.. Zależy mi na tym by było prostym językiem i krotkie (jakies 4-5 zdań).. Idąc cały czas prosto, po niedługim czasie skręcam w prawo i jestem w szkole.Po drodze mijam także sklep sporzywczy.. Mieszkam na wsi, do szkoły jeżdżę autobusem.. Opisz swoją drogę do szkoły po rosyjsku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających … Mieszkam w Polsce, w Poznaniu.. Wysiadam …Opis drogi do szkoły - opowiadanie.. Wystarczy przejść przez ulicę.opisz swoją drogę z domu do szkoły.. kategoria: Nauka języka hiszpańskiego / forum: Pomoc językowa - Sprawdzenie.. Pokonując codziennie tę samą ścieżkę do szkoły, często nie zdaję sobie sprawy jak wiele niezwykłych rzeczy i zjawisk napotykam.Opisz swoją drogę z domu do szkoły po angielsku Wychodze z domu, skręcam w prawo potem prosto następnie skęcam w lewo ide ciągle prosto, przechodze przes …Wychodząc z domu idę ciągle prosto..

Opisz swoją drogę do szkoły po rosyjsku.

Pokonując codziennie tę samą ścieżkę do szkoły, często nie zdaję sobie sprawy jak wiele niezwykłych rzeczy i zjawisk napotykam.Proszę o przetłumaczenie poniższego tekstu na język rosyjski: Moja droga z domu do szkoły : wychodząc z podwórka,skręcam w lewo.. Wstępuję takze po swoją koleżankę i idziemy dalej razem.. Filmy.. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście chociasz opisali swoją i przetłumaczyli.. Zadbaj o plastyczność opisu - za pomocą środków językowych nadaj …Moja droga z domu do szkoły.. Wychodzę z domu skręcam w prawą stronę na najbliższym zakręcie skręcam w lewo przechodzę koło sklepu …Opisz swoją drogę do (ze) szkoły, w taki sposób, aby zwrócić uwagę na codzienne, zwyczajne rzeczy, których zazwyczaj nie zauważasz.. Idę …OPISZ SWOJĄ DROGĘ Z DOMU DO SZKOŁY Kiedy wychodzę z domu idę na przystanek i jadę autobusem około 10 min następnie przesiadam sie na tramwaj.. Treść.. Mieszkam w Polsce, w Poznaniu.. Część z niej muszę przejść …Opisz swoją drogę do szkoły To wyglada tak : Wychodzę z domu ide prosto , i skręcam w lewo potem ide dalej prosto.. - MidBrainartTemat przeniesiony do archwium.. Moja droga wygląda tak: Wychodzę z domu, idę prosto, skręcam w prawo obok żółtego domu.. Do szkoły mam 5 kilometrów.. Po naszej ulicy chodzą też zaprzyjaźnione pieski.. różowy DEJMON..

Sigo …Opisz swoją drogę z domu do szkoły po angielsku.

Pokonując codziennie tą samą, utartą ściezke do szkoły czy pracy, często nie zdajemy sobie sprawy …Wybrano słownik polsko-rosyjski.. następnie prosto do …Po wyjściu z piekarni wchodzę w boczną uliczkę prowadzącą do szkoły i w tym miejscu spotykam klasowe koleżanki i kolegów.. Poprostu nie wiem jak sformułować zdania.Pisz swoją drogę ze szkoły do domu 5 zdań 2012-01-08 21:40:42 Opisz swoją drogę ze szkoły .. Wychodze z domu i idę 200 metrów na przystanek …Opisz drogę do szkoły (po rosyjsku) Pomóżcie mi opisać drogę do szkoły.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań …Musisz przetłumaczyć "SWOJĄ DROGĘ DO DOMU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Ich gehe am Kino …Opis mojej drogi z domu do szkoły (z użyciem przyimków) Moja droga z domu do szkoły jest długa i wiedzie przez całe miasto.. Rozmawiamy razem o szkole i nie tylko.. Odpowiedź Guest Idąc rano …Musisz przetłumaczyć "W DRODZE DO DOMU ZE SZKOŁY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Do przystanku mam kilka metrów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt