Napisz dialog po hiszpańsku

Pobierz

Question from @Solo02 - Gimnazjum - Język hiszpańskiOpisywanie jedzenia i dialogi w sklepie po hiszpańsku w przystępnym wyjaśnieniuDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz dialog po hiszpańsku rozgrywający się w sklepie odzieżowym.. Ćwicz czytanie i rozumienie w języku hiszpańskim dzięki specjalnie przygotowanym tekstom o różnej tematyce oraz poziomach trudności.. Kiedy zacząć .W odpowiedzi na to pytanie Hiszpanie powiedzą: Hace calor - jest gorąco.. (Jestem z Polski.). Ders Alıştırmalar Ders 7 Rozmówki hiszpańskie.. Liczby cz. 1/5 Rozmówki hiszpańskie.Przeczytaj następujący tekst.. (Jestem z Warszawy.). - Jak masz na imię?. 20 pkt.. Wybierając się do Hiszpanii powinniśmy się więc odpowiednio przygotować.. - Jak się masz?. Tych kilka podstawowych zwrotów pozwoliło nam zbudować mały dialog.. Poznajmy się cz. 1/2 Rozmówki hiszpańskie.. PO HISZPAŃSKU.. - Tengo 14 anos.NAPISZ KRÓTKI DIALOG PO HISZPAŃSKU PRZEDSTAWIAJĄC SIĘ Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Określanie czasu cz. 1/6 Rozmówki hiszpańskie.. Ponadto dodałam przykładowy dialog u lekarza i przydatne zwrotny.Podróże kształcą i… stresują.. Szczególnie osoby, które nie znają języków obcych.. GDZIE MIESZKASZ PO HISZPAŃSKU.. Z góry dziękuję.A:Bon appetit!. - Cześć 2) Buenos días!. rozwiązane Napisz dialog po hiszpansku jaki kolwiek byle był długi i poprawny dramatycznie na początku jakieś przywitanie jak Masz na imię skod jesteś itp. Ten dialog mają być 2 osoby ..

Napisz dialog po angielsku !

Przedmiot: Język obcy / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: Nikita 26.5.2010 (21:15) Napisz opowiadanie po rosyjskuna temat moje hobby.. - Napisz do mnie kiedy będziesz mógł.. )Nov 4, 2021Napisz dialog po hiszpańsku z kolegą/koleżanką którego co dopiero poznałeś na wakacjach.. kapsel00 kapsel00 06.09.2013 Język hiszpański Szkoła podstawowa .. Zadania o Bożym Narodzeniu po HiszpańskuProszę o pomocBlog Hiszpański - Dialogi i teksty po hiszpańsku.. Nauka hiszpańskiego za darmo ?. Jego odmiana jest następująca: VIVIR - żyć; mieszkać.. -?Tak, to prawda.. - Mam nadzieję, że Cię szybko zobaczę.. - Do zobaczenia za kilka dni.. Prowadzi wywiady po hiszpańsku ze swoimi hiszpańskojęzycznym gośćmi.Krótki dialog po hiszpańsku.. (smacznego) .. Te…, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Podstawowe zwroty po hiszpańsku 1) ¡Hola!. - Dzień dobry!. Przyjrzyjmy się mu dokładnie.. Możemy również powiedzieć Hace buen día/tiempo - Jest ładny/a dzień/pogodaDni tyg./Pory roku/Miesiące.. (ej,to jest zimne!). Zdzwonimy się.. - Do zobaczenia niedługo.. Macie jakieś pomysły?. PO HISZPAŃSKU.. Połącz czasowniki z definicją.. W dialogu mają być zawarte m.in zwroty: • ile to kosztuje?. Odmień czasownik w nawiasie.. Pytania .. Napisać.. muszę napisać dialog o problemie na podstawie tego: "Doctor: Buenos dias, senor Morales..

Uporządkuj dialog.

Miłego Dnia!. rozpocznij naukę.. LICZBA POJEDYNCZA.Hiszpańskie teksty do czytania.. Qué encuentro tan agradable.Na hiszpański ;/ pomoóżcie dialog po hiszpańsku :) ma to być prosty dialog (jestem na początku nauki) narazie mam coś takiego - Hola!. Zaznacz przymiotniki.. Musimy znać odmianę czasownika VIVIR.. Bezpłatne arkusze są do pobrania w formacie PDF, co pozwala na ich wykorzystanie na wielu urządzeniach offline lub wydrukowanie.. daję naj 1 Zobacz odpowiedź Reklama Odpowiedź 1 Kasik12301 -!. VIVIR, czyli "żyć" lub "mieszkać" należy do koniugacji -IR i jest to czasownik regularny.. Nie oznacza to oczywiście, ze koniecznie musimy mówić płynnie po hiszpańsku.. .. Odpowiedz na pytania.. ?Cómo te llamas?Przydatność 80% Dialog w sklepie odzieżowym- kupuję sukienkę na bal.. 9) Me llamo… - Mam na imię… 10) Mucho gusto - Miło cię poznać.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Kto mi napisze dialog z hiszpańskiego?. 25 darmowych tekstów Premium: 47 tekstów.Stwórz dialog: zamów pełny obiad.. Na początek wystarczy znajomość kilku podstawowych zwrotów, szczególnie tych odnoszących się bezpośrednio do podróży.. - Marzę aby Cię znowu zobaczyć.. Aby poprawnie odpowiedzieć na pytanie ¿Dónde vives?.

Stwórz dialog: zamów pełny obiad.

Agnieszka raz w tygodniu prowadzi hiszpańską audycję radiową, która za każdym razem jest dostępna na nasze, blogu.. Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.. pls SZYBKO.. - Dobry wieczór!. D.:(Jestem z Hiszpanii.). • Czy jest może większy rozmiar?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Brakuje mi inspiracji.. • jaki ma Pani rozmiar?. Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Wszystkie (1554) Język angielski (821) Język polski (375) Matematyka .Rozmówki hiszpańskie.. 7) Bien, gracias - Dobrze, dziękuję.. W tym wpisie poznamy podstawowe słownictwo związane ze szpitalem, zdrowiem i wizytą u lekarza.. Napisy ostrzegawcze i informacyjne 1/3 hiszpański cechy charakteru rośliny po hiszpańsku 4.. - Hiszpański części ciała espanol codzienne czynności po hiszpańsku juego My lesson hiszpański - Jedzenie i potrawy hiszpański podstawy 8 emocje po hiszpańsku przedmioty szkolne po hiszpańsku Food/restaurant 1 page All kalıplar My lesson: saludos y despedidasOwocnej nauki!. Przedmiot: Język obcy / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: Agatkaa12111 8.6.2010 (17:14) Filmyyy ;d (temat wolny) Przedmiot: Język obcy / Gimnazjum: 13 rozwiązaniaHome / Lekcja 26: En el médico, czyli u lekarza po hiszpańsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt