Opisz swoją przyjaciółkę po niemiecku

Pobierz

Oczywiście, marzy o zostaniu mechanikiem albo kierowcą wyścigowym.. Jeśli już poznaliśmy czasowniki dot.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Mam opisać po Niemiecku koleżankę ale nie wiem jak .. Julia ist nett, sympathisch und intelligent.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; .. Ma już prawo jazdy i teraz zbiera pieniądze na swój pierwszy własny samochód.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. tematu wygląd po niemiecku najwyższy czas poznać przymiotniki i inne słówka określające wygląd.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW tym roku spędziłam swoje ferie zimowe w domu nie miałem jednak czasu na nudę i uważam, że były one całkiem ciekawe.. :) 2011-12-19 20:16:44Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Ona czyli moja koleżanka ma 13 lat , ma na imię Agnieszka , i mieszka w Kaliszu ..

Przykład opisu miasta po niemiecku.

Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. zadanie dodane 25 października 2010 w Język angielski przez użytkownika violka36610 .. Prześlij swoje uwagi | Question2Answer .Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Ewa i ja dużo spacerowałyśmy oraz lepiłyśmy bałwany.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Większość czasu spędziłam z moja przyjaciółką Ewą.. Wygląd po niemiecku .Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:opisz w 10 zdanach swoja kolezanke {po niemiecku} - rozwiązanie zadania.. Opis siebie po angielsku - chłopak Opis kolegi po angielsku - wzór z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po angielsku .Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Czasami jeździłyśmy również na sankach oraz łyżwach.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. Opiści ją po niemiecku proszę Za dobre odpowiedzi będzie NAJ ' POMOCY .. Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Przykładowy opis mieszkania po niemiecku.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Lubi też pływać, grać w piłkę, a zimą jeździć na sankach i szusować po górach na nartach..

Opis po niemiecku .

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 2014-02-15 10:52:50 Charakterystyka przyjaciela po niemiecku 2009-05-23 11:46:24 Opisz swojego przyjaciela .. Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciela po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)Zadanie: opisz swojego wymarzonego przyjaciela przyjaciółkę po niemiecku i tłumaczenie po polsku na połowę a 4 nie za długie dam najjjjjjjj za każdom Rozwiązanie: mogę napisać choć parę zdań za błędy przepraszam ich habe die ertr umte freundinOpisz swoją rodzinę po niemiecku 2014-01-26 21:02:39 Masz taką swoją paczkę .. 2011-01-20 17:33:42 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Na zdj jest zadanie i jego treść mam nadzieję że ktoś mi pomożeopisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 Opisz swoją przyjaciółkę :) czekam na ciekawe komentarze ^^ 2015-07-08 23:47:06 Opisz swoją przyjaciółkę 2013-01-11 14:17:39Przykład opisu przyjaciółki po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis przyjaciela lub przyjaciółki..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Opis mojej przyjaciółki opisz swoją przyjaciółkę opisz swoją najlepszą przyjaciółk .Opisz swoją przyjaciółe (po niemiecku) Potrzebne; Wiktoria 13 lat Mieszka w polsce (pruszków) Lubi malować (4 zania) 20 pktOpis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Sie ist ziemlich klein und schlank.Opisz najlepszego przyjaciela po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Wygląd zewnętrzny po niemiecku.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz swoją przyjaciółkę po niemiecku .. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .. Zacznijmy najpierw od czasowników, które pozwolą nam opisać osobę.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaOpis przyjaciółki / meine Freundin.. -to jeden z setek Waszych komentarzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt