Sprawozdanie z konkursu na kartkę świąteczną

Pobierz

Jego celem było kultywowanie tradycji i rozwijanie talentów .Sprawozdanie z konkursu na najciekawszą kartkę świąteczną.. SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO na "Najładniejszą kartkę świąteczną" Wysłany Grudzień 15, 2017.. Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i klasy V-VIII.W ramach konkursu czekamy na bożonarodzeniowe ilustracje - kartki świąteczne wykonane przez uczniów dowolną techniką w formacie A4.. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz językowych.. WszZapraszamy wszystkie dzieci z zespołem Downa do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu.. Na trzech finalistów czekają nagrody - atrakcyjne gry planszowe ufundowane przez Zakątek 21.Wyniki konkursu na kartkę świąteczną.. Cała dolna sala w hospicjum zmieniła się na ten czas w salę wystawową.. Udział w konkursie wzięło 25 dzieci, które za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów, makaronów, ścinków gazet, waty, nitek a nawet wacików higienicznych …) przedstawiły najbliższe im zwyczaje wigilijne .. Przed wysłaniem zastanów się jednak, co napiszesz.. Wyniki konkursu: Klasy IIITradycją jest organizowanie w naszej szkole konkursu grafiki komputerowej na kartkę świąteczną.. Kartki były wszędzie na krzesłach, stołach, podłodze, a nawet na schodach.Plik Sprawozdanie z konkursu plastycznego na kartkę świąteczną bożonarodzeniową.docx na koncie użytkownika kalka.nz • folder AWANS dyplomowany • Data dodania: 17 lip 2011Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną - Boże Narodzenie 2020 Z wielką przyjemnością jury konkursu oceniło nadesłane projekty kartek świątecznych..

Wyniki konkursu na miejską kartkę świąteczną.

Czekamy na Wasze prace, wykonane różnymi technikami, których .NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ 2018 §1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.. Zostanie ona oficjalną kartką świątecznąZAPRASZA WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W WEWNĄTRZSZKOLNYM KONKURSIE NA BOŻONARODZENIOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ!. A tak prezentują się wyniki: miejsce - Amelia Michalska z klasy 2D miejsce - Michelle Obniska z klasy 3Bmiejsce - Weronika Król z .Wysyłając kartkę świąteczną dajesz świadectwo swojej pamięci i życzliwości.. Litery na kartce .Kategoria: Konkurs na kartkę świąteczną wtorek, 24 grudnia 2019 19 GRUDNIA 2019 w czwartek obradowało jury żonkilowego konkursu plastycznego na bożonarodzeniową kartkę dla chorych.. Jesteśmy ciekawi jak dzieci wyobrażają sobie Święta Bożego Narodzenia i jak swoje wyobrażenia potrafią przelać na papier.. Krótka 1 05-326 Poświętne Telefon: (0-25) 752 03 90 Fax: (0-25) 752 03 90 (wew.. Trzymamy kciuki!Plik Sprawozdanie z konkursu plastycznego na kartkę świąteczną bożonarodzeniową.docx na koncie użytkownika jolas_79 • folder AWANS dyplomowany • Data dodania: 3 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podsumowanie konkursu na kartkę świąteczną..

obyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu na Najpiękniejsza Kartkę Świąteczną.

Gratulujemy!. W konkursie wzięło udział 20 dzieci, które miały do wykorzystania różne materiały tj. bibuła, mazaki, dziurkacze, kredki, plastelina, gałązki choinek itp.Sprawozdanie z konkursu na najciekawszą kartkę Świąteczno - Noworoczną Dnia 10 grudnia 2019 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2 w Szczecinie pod kierunkiem Pani Agnieszki Jemielity został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą kartkę Świąteczno - noworoczną.. Nasze darmowe kartki świąteczne są wygenerowane w ten sposób, że możesz napisać na nich coś od siebie.. Prace można składać na adres: lub Termin składania prac: 08/12/2020 Wyniki konkursu 11/12/2020 będą opublikowane na stronie szkoły!. Konkurs plastyczny na "Najładniejszą kartkę świąteczną" zorganizowany został dla uczniów klas IV, V, VI, VII i wszystkich klas gimnazjalnych.. Pierwsze miejsce zajęła praca najmłodszej uczestniczki, 12-letniej Karoliny Misterowicz pod tytułem "Święta z J-elitą za pasem".. Pierwsze miejsce zdobył rysunek siedmioletniej Liwii Góral ze Szkoły Podstawowej nr 8 i to jej praca znajdzie się na oficjalnej kartce świątecznej Miasta Gniezna.. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłanie wspaniałych prac.. W tym roku już po raz siódmy PKN ORLEN zaprosił dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka do udziału w konkursie na ilustrację firmowej kartki świątecznej.W czwartek, 03.12.2020r..

Witajcie, jak już wiecie, zorganizowaliśmy konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną.

Czekamy na Wasze prace, wykonane różnymi technikami, których tematyka będzie związana ze Świętami Wielkanocnymi.. Zadanie polega na stworzeniu wyjątkowej i unikatowej kartki świątecznej, składającej się z dwóch elementów: spersonalizowanego piernika tworzonego w kreatorze oraz autorskich życzeń; życzenia powinny mieć formę tekstu o długości nieprzekraczającej 300 znaków.sprawozdanie z konkursu na najŁadniejszĄ kartkĘ boŻonarodzeniowĄ z Życzeniami w jĘzyku niemieckim 22.12.2020 Dnia 22 grudnia 2020 został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-językowy.VII edycja Konkursu Plastycznego na kartkę świąteczną PKN ORLEN została rozstrzygnięta!. Komisja miała nie lada problem z wyborem najciekawszej kartki..

19 listopada 2011 r. w Domu Kultury w Borucinie odbył się konkurs na najciekawszą kartę świąteczną.

Organizatorem "Konkursu plastycznego na kartkę świąteczną jest Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach zwany dalej Organizatorem.. Prace były oceniane pod względem pomysłowości, estetyki pracy oraz poprawności językowej.. Komisja przyznała trzy miejsca oraz 15 wyróżnień.. W konkursie wzięło udział 40 uczniów ze szkół z terenu Gminy Stanin.. Zadaniem .Uczniowie klas III-VI mieli za zadnie stworzyć oryginalną kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim.. W tym roku, w edycji bożonarodzeniowej konkursu na najpiękniejszą Powiatową Kartkę Świąteczną wygrała kartka Anny Wiszowatej z SP Nr 1 w Pruszczu Gdańskim.Święta Gniezno.. Pokazaliście, że jesteście kreatywni i utalentowani.Znamy już zwyciężczynię Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na kartkę świąteczną i noworoczną Towarzystwa "J-elita".. Cele konkursu: a) wyłonienie najciekawszych projektów plastycznych o tematyce Świąt BożegoDo finału powiatowego konkursu na najpiękniejszą Powiatową Kartkę Świąteczną zgłoszono 54 prace.. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło blisko 600 uczestników, w odpowiedzi na zaproszenie otrzymaliśmy ponad 600 wyjątkowych prac.Opis konkursu.. Mimo trwającej pandemii uczniowie stanęli na wysokości zadania i do konkursu zgłoszonych zostało 25 prac z klas I-VIII.. Celem konkursu było wprowadzenie nas wszystkich w klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz pokazanie zdolności plastycznych i kreatywności naszej społeczności uczniowskiej.Sprawozdanie Finansowe za rok 2017; Wesprzyj nas; Forum; Downoteka; Konkurs na "Zakątkową Kartkę Świąteczną-Boże Narodzenie 2019" 12 listopada, 2019 20:25 Brak komentarzy Zapraszamy wszystkie dzieci z zespołem Downa do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu.. 16) Email: drodze głosowania, na stronie Facebook i na Instagramie szkoły, wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną wykonaną w programie graficznym.. Prace można wysłać w ramach jednej z trzech kategorii konkursu:Podsumowanie konkursu na kartkę świąteczną 2019: Konkurs na kartkę świąteczną 2019-12: Konkurs na kartkę świąteczną 2019: Karki świąteczne 2019 od uczniów SP 343: Wyniki konkursu na kartkę świąteczną 2018: Konkurs na Kartkę Świąteczną dla chorych 2017 - wyróżnieni w kategorii "Klasy 4 - 8"Urząd Gminy Poświętne Ul..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt