Postaw brakujące przecinki podkreśl zdania nadrzędne

Pobierz

Zdanie składowe - jest to człon zdania złożonego, w budowie przypomina zdanie pojedyncze (jedno orzeczenie).. Ciągle się zastanawiam czy podjąłem właściwą decyzję.. c ) Ażeby znaleźć się w pierwszej dziesiątce .Zdanie!. A)Przyszliśmy wcześniej żeby zająć dobre miejsca.. Uzupełnij wniosek.. Sporządź wykresy podanych zdań (pamiętaj o postawieniu pytań).. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. c) Uważaj na lekcji abyś w domu mógł odrobić dobrze to zadanie.1.. Podkreśl zadania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. daję naj a) Przyszliśmy wcześniej ,żeby zająć dobre miejsca.. A).Deklamował tak ze słychać go było w najdalszym kącie sali.. b) Czytał powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst.. b) Jeżeli chcesz porozmawiamy o nawiązaniach do tego mitu.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Mam wrażenie że niedługo zacznie padać _____ 2.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. B)Czytał powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst.Zad.4/55 str. Postaw brakujące przecinki.. Język polski!. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. Ażeby znaleźć się w pierwszej dziesiątce musieliśmy ćwiczyć przez wiele tygodni.Postaw brakujące przecinki..

Postaw brakujące przecinki.

Przypomnij sobie dlaczego odwołałaś wizytę _____ 3. c) Ażeby znaleźć się w pierwszej dziesiątce musieliśmy ćwiczyć przez wiele tygodni.rozwiązane Postaw brakujące przecinki.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. Narysuj wykresy zdań złożonych.Podaj nazwę każdego zdania.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. a) Gdyby Ikar słuchał ojca nie spadł by do morza _______________________________________ Wykresów nie róbcie.Mam takie zdanie.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. b)Jeżeli będziesz wytrwały szybko osiągniesz rezultaty.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. b) Kiedy szukam czegoś w internecie natrafiłam na wiele innych informacji.. rozwiązane Postaw brakujące przecinki.. a) Przyszliśmy wcześniej ,żeby zająć dobre miejsca.. Mam takie zadanie: Postaw brakujące przecinki.. a) Deklamował tak że słychać go było w najdalszym kącie sali.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. B. Czytał powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst.. Weźmy się do pracy zanim będzie za późno.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Może istnieć samodzielnie.Postaw brakujące przecinki.. B. Czytał powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst.. Wyróżnij zdania nadrzędne i postaw pytania o zdania podrzędne..

Podkreśl zdania podrzędne.

a) Przyszliśmy wcześniej żeby zająć dobre miejsca.. Narysuj wykresy zdań złożonych.. B. Czytał powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst.. Narysuj wykresy podanych zdań i nazwij ich rodzaj.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Nazwij rodzaje zdań podrzędnych.. c) Ażeby znaleźć się w pierwszej dziesiątce musieliśmy ćwiczyć przez wiele tygodni.Dostaw brakujące przecinki.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWstaw brakujące przecinki.. C).Biegł tak szybko jakby miał skrzydła u ramion.Postaw brakujące przecinki.. Ażeby znaleźć się w pierwszej dziesiątce musieliśmy ćwiczyć przez wiele tygodni.Postaw brakujące przecinki.. Ażeby znaleźć się w pierwszej dziesiątce musieliśmy ćwiczyć przez wiele tygodni.Wstaw brakujące przecinki.. B).Przygotowałam się jak umiałam najlepiej.. Kasia marzy o tym żeby zostać prawnikiem _____ 4.Postaw przecinki.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Narysuj wykresy zdań złożonych.. a) Pamiętam ten dzień kiedy cię pierwszy raz zobaczyłem.. c) Moglibyśmy obejrzeć obraz Bruegla "Upadek Ikara" jeśli będziemy mieli okazję.podstaw brakujące przecinki.Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj nadrzędne i zadaj pytania o zdaniach podrzędne.Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je..

daję najPostaw brakujące przecinki.

Podkreśl zadania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. Zmienił się bardzo odkąd spotkaliśmy się po raz pierwszy.. a) Gdyby Ikar słuchał ojca nie spadłby do morza.. Podaj nazwę każdego zdania 1. a) Gdyby Ikar słuchał ojca nie spadłby do morza b) Jeżeli chcesz porozmawiamy o nawiązaniach do tego mitu.. Podaj nazwę każdego zdania.. b) Czytali powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst .. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. Kiedy szukam czegoś w internecie natrafiam na wiele innych informacji.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. a) Dopóki brał lekarstwa nie mógł wychodzić z domu.. Narysuj wykres zdań złożonych i nazwij je.. Przyszliśmy wcześniej żeby zająć dobre miejsca.. Narysuj wykresy zdań złożonych.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania i zdania podrzędne.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. Podkreśl zdania nadrzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.. b) Przygotowałam się jak umiałam najlepiej.. c) Ażeby znaleźć siew pierwszej dziesiątce musieliśmy ćwiczyć przez wiele tygodni.Zadanie: postaw brakujące przecinki podkreśl zdania nadrzędne Rozwiązanie:żaden człowiek, nie może pomóc tytanowi, który został ukarany przez bogów zdanie nadrzędne żaden człowiek, nie może pomóc tytanowi pytanie jaki człowiek nie może pomóc tytanowiPostaw brakujące przecinki..

Wyróżnij zdania nadrzędne i zapytaj o zdania podrzędne.

Bardzo proszę o pomocW podanych zdaniach postaw brakujące przecinki.. Przyszliśmy wcześniej żeby zająć dobre miejsca.. Wszyscy rodzice pragną by ich dzieci były szczęśliwe.. Zdanie nadrzędne - zdanie od którego zadajemy pytanie.. Co zadał nauczyciel fizyki podyktuję ci przez telefon.Dostaw brakujące przecinki .. 2 Ciągle się zastanawiam nad tym czy na pewno podjąłem właściwą decyzję.. B ) Czytał powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst.. i dyplom dla każdego kto chociaż spróbuje pomóc!. Przyszliśmy wcześniej żeby zająć dobre miejsca.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. c) Biegł tak szybko jakby miał skrzydła u ramion.Postaw brakujące przecinki.Podkreśl zdanie narzędne i zadaj pytania o zdania podrzędne.Narysuj wykresy zdan złożonych i nazwij je.. a) Przyszliśmy wcześniej ,żeby zająć dobre miejsca.. Narysuj wykresy zdań złożonych i nazwij je.. b) Czytał powoli i wyraźnie aby wszyscy dobrze zrozumieli tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt