Przemówienie dyrektora szkoły na studniówkę

Pobierz

Bal, studniówkowy, który zaraz zaczynamyZakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. To dzięki Wam poznawaliśmy tajemnice, zmienialiśmy swe poglądy i zapatrywania na otaczający świat.. 21 czerwca 2022.. Spis treści.. Życzę Wam pomyślności, połamania piór i odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi do wymarzonego celu - takie słowa skierowała do maturzystów Iwona Matysiak, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.. Dziękuję wychowawczyni za opiekę nad klasą, cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do naszych dzieci.. Dziękujemy za dobre słowo za to, że doceniacie naszą pracę.. Dziękuję wychowawczyni za opiekę nad klasą, cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do naszych dzieci.. Oprócz: Gotowy tekst przemówienia dyrektora na studniówkęMam nadzieję, że symboliczne sto dni, które pozostało Wam do egzaminu, upłynie w spokojnej i twórczej atmosferze.. Dziękujemy za waszą pracę społeczną.. Dojrzewaliśmy.Jun 16, 2022Przemówienie dyrektora szkoły podczas studniówki 2009 roku w XXIII Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Gotowy tekst przemówienia dyrektora na studniówkę.. Dzisiaj jest czas zabawy.Nie mogę wam obiecać, że będzie to łatwe, ale nie ma rzeczy niemożliwych — mówiła Barbara Iwona Ciechorska, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu, do uczniów podczas uroczystego otwarcia balu studniówkowego..

Oprócz: Przemówienie dyrektora szkoły na studniówkęPrzemówienie na studniówkę.

To dzięki Wam poznawaliśmy tajemnice, zmienialiśmy swe poglądy i zapatrywania na otaczający świat.. Uczeń 2 Dziękujemy bardzo pani dyrektor (oraz panu dyrektorowi)>> za uroczyste rozpoczęcie naszego balu.. W imieniu rodziców, do obecnych na sali, przemówiła pani Anna Matusz podkreślając, że jest to niezwykły czas dla wszystkich - dyrekcji, maturzystów, nauczycieli i rodziców.Studniówka 2010.. W przemówieniu studniówkowym dyrektora liceum można przypomnieć miłe chwile, wyrazić podziw dla uczniowskiej potrzeby pozyskiwania wiedzy, zwrócić uwagę na zaangażowanie społeczne młodzieży.. Nasz pierwszy, prawdziwy bal…(zdjęcia) - Artykuł ucznia ciechanowieckiej szkoły Tomasz Reczko, klasa III a 26 stycznia 2010, 15:00Jan 15, 2022Jan 18, 2022Feb 5, 2022 Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Dojrzewaliśmy.Jun 24, 2021Gratuluję wyników w nauce i osiągnięć w różnych obszarach działalności.. Ponadto witam rodziców i osoby towarzyszące Niecierpliwie w stronę parkietu spoglądające.. Pani dyrektor: Przemówienie dyr. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie:: .. .Pragnę serdecznie podziękować Dyrekcji i nauczycielom szkoły za te lata trudu, które upłynęły nad kształtowaniem tych młodych ludzi, za poświęcony im czas i wysiłek..

Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły.

Aktualności 21/22.Następnie pani dyrektor Monika Kozber wygłosiła swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczęła studniówkę.. To pierwsza po sześciu latach przerwy studniówka w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 przy ul. Zamkowej w Elblągu.Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im.. Ogólnie rzecz ujmując powinna być to kompilacja pozytywnych wspomnień.Widzę jak szybko z tzw. "kotów" staliśmy się maturzystami, aby dziś spotykać się na tej pięknej uroczystości.. Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły.. Wojtek Kopczynski.. Wojtek Kopczynski.. Dziękuję wychowawczyni za opiekę nad klasą, cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do naszych dzieci.. Pragniemy podziękować dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za wyrozumiałość, cierpliwość, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście.. Na początku wieczoru dzisiejszego Chcielibyśmy powitać nauczyciela każdego Wszystkich członków dyrekcji powszechnie szanowanej Oraz osobę naszej wychowawczyni kochanej.. Pragniemy podziękować dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za wyrozumiałość, cierpliwość, za każdą porcję wiedzy, którą nam przekazywaliście.. Co prawda dobra mowa przestrzega kilku reguł, ale nie musi jej towarzyszyć zdenerwowanie..

Studniówka 2018 - przemówienie Pana Dyrektora Romana Malickiego.

Coś się zaczyna i coś się kończy.Jesteśmy wam za to wdzięczni.. Ponadto witam rodziców i osoby towarzyszące Niecierpliwie w stronę parkietu spoglądające.. Proszę więc Panią dyrektor o oficjalne otwarcie balu studniówkowego.. Subscribe.Pragnę serdecznie podziękować Dyrekcji i nauczycielom szkoły za te lata trudu, które upłynęły nad kształtowaniem tych młodych ludzi, za poświęcony im czas i wysiłek.. Coś się zaczyna i coś się kończy.W imieniu własnym, całej rady rodziców i wszystkich tutaj obecnych rodziców, pragnę podziękować Pani dyrektor za symbol pasowania dzieci na uczniów pierwszej klasy.. Pani wychowawcy bardzo dziękujemy za piękne, artystyczne przygotowanie dzieci do pasowania i za zaangażowanie w rozwój fizyczny, emocjonalny, a przede wszystkim rozwój edukacyjny naszych dzieci.Pragnę serdecznie podziękować Dyrekcji i nauczycielom szkoły za te lata trudu, kt re upłynęły nad kształtowaniem tych młodych ludzi, za poświęcony im czas i wysiłek.. Pragnę wyrazić słowa uznania Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły, na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. Dziś w imieniu Rady .Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Przemówienie dyrektora szkoły na studniówkę..

Przemówienie dyrektora SP z okazji Dnia Babci i Dziadka (około 3 minut).

Fragment przemówienia (…) Zawsze tak było, tak jest i zapewne tak będzie, że to, czego dzieci potrzebują najbardziej zawsze dostają od babć i od dziadków.Studniówka 2014 - przemówienie dyrektora.. Coś się zaczyna i coś się kończy.Wygłoszenie przemówienia może być ważną częścią studniówkowej imprezy.. Ważne, żeby pamiętać, że przemówienie jest skierowane do innych osób, dlatego dobrze zastanowić się, jakie słowa samemu chciałoby się usłyszeć.6 days agoPrzemówienie na studniówkę Na początku wieczoru dzisiejszego Chcielibyśmy powitać nauczyciela każdego Wszystkich członków dyrekcji powszechnie szanowanej Oraz osobę naszej wychowawczyni kochanej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt