Wierszyki na dobranoc dla ukochanej osoby

Pobierz

Moim bezpieczeństwem, słodkim spokojem.krótkie wiersze na dobranoc dla niej z obrazami.. I tak właśnie Cię kocham.. Mój Anioł modlitwę do nieba zanosi.. Niech twoje anioły dotrzymają twojego marzenia I ochronią ich przed koszmarami.. Kilka pieszczotek przesyła Twój kotek.Życzenia na dobranoc dla niej i dla niego - przykłady: 1.. Nie pragnę nikogo innego, tak jak Ciebie Aniołka mojego:* Już jest późno, czas na spanie, więc Ci wierszyk ślę Kochanie!. Doceniam co dla mnie zrobiłaś / zrobiłeś.Piekne Slowa Dla Ukochanej PolishGeno from polishgeno.comOstatnią rolą w ich wzmacnianiu jest zdolność wyrażania uczuć za pomocą słów.. Wstal juz ksiezyc, lsni na niebie i dobranoc mowi ci.. Niech przytuli Cię delikatny blask prosto z najjaśniejszych gwiazd.Najczęściej wierszyki na dobranoc wysyłają sobie dwie osoby w związku, które z różnych powodów są rozdzielone.. Bo ja myślę wciąż o Tobie, wciąż istniejesz w mojej głowie.. Więc uśnij, wtul głowę w cieplutką poduszkę.. jesteś dla mnie lekarstwem na smutki i rany.. Życzę ci słodkich snów Już tęsknię za ciszą.. Marz i spełniaj swoje senne marzenia, A ja na dzisiaj Ci już powiem do zobaczenia.. i kochać będę w Niebie.. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. Ocena użytkowników: / 10.. "Ukochany, mój najlepszy, Śpij i śnij o tym, by nasz każdy wspólny dzień był jeszcze lepszy..

Twoje pocałunki na dobranoc.

Komety roznoszą życzenia.Życzę wam na dobranoc zdolności do porzucenia natrętnych myśli w kąt, niech wam śni się miły ląd, morze, zachód słońca, niech marzeniom nie ma końca.. Dawno minęła północ.Do rana bedę czuwać na Tobą, boś dla mnie najdroższą osobą.. tęskniłem lata.. Każde twoje słowo.. słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze - mów do mnie jeszcze.. Mów do mnie jeszcze.. Ludzie nas nie słyszą, słowa twe dziwnie poją i kołyszą, jak kwiatem, każdym słowem twym się pieszczę.. Śpij spokojnie i słodziutko… Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze .Życzenia na dobranoc.. lecz nie leżysz obok, Skarbie.. Zaraz zjawiasz się Ty.. Splot szczęśliwych zdarzeń.. Na dobranoc krótkie słowo, niech się śpi wam kolorowo.. O sen najpiękniejszy dla Ciebie poprosi.. Jesteś zawsze przy mnie, gdy Cie potrzebuje.nic nie masz kochana do stracenia.. a sobie życzę otuchy.. Ja będę szeptać, że KOCHAM CIĘ.. Nadejdzie ranek i wtedy Do zobaczenia jeszcze raz!. te wiersze miłosne mają element poezji romantycznej i użycie słowa do pisania tych wierszy są w większości proste i łatwo zrozumiałe.. ale teraz najdrożsi połóżcie się spać.Śnij o swojej ukochanej, dobranoc!". Niech Ci się przysni osoba ukochana, O której myślisz od samego rana :* Wybiła dwunasta, minęła północ..

na dobranoc życzę ci bracie zgody ze sobą.

Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!. Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.. ja BYŁAM, JESTEM i. będę NA ZAWSZE!. Gwiazdy świecą niby damy-myślę kiedy się spotkamy.. To odsłonięcie swoich słabości.. Dla przyjaciółkipcha Nas ku lepszemu, rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój.. **** Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich.. Miłości życzę Tobie szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.Zanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko.. Księżyc blaskiem rozświetla niebo.. niech odstraszy moje złe duchy.. Miłego dnia *** Chciałbym widzieć oczka Twoje, Móc w ramiona wziąć Cię moje,.wiersze na dobranoc dla ukochanej Późno już, księżyc świecie, Już pogrążone w śnie są wszystkie mniejsze i większe dzieci, A Ty - Kochanie - jeszcze oka nie zmrużyłaś, Za to, że zawsze przy mnie jesteś na najlepszy sen zasłużyłaś.. Spójrz proszę przez okno - miliard gwiazd na niebie.. To Ty jesteś moim źródłem miłości.. "Ty już śpisz.. I każda się blaskiem uśmiecha do Ciebie.. Kochany mój Skarbie, przez przypadek poznany.. Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, wspomnij tych, co kochają Ciebie..

Wyślij kwiaty.Wierszyki na dobranoc.

Najlepsze życzenia na noc dla ukochanej Dobranoc kochanie Umiłowani, delikatni i kochani.. Moje spełnienie marzeń.. dostrzega w ukochanej osobie wyłącznie piękno, co nie oznacza, że w innych maSkopiuj.. A moje słowa niech przypomną, że ktoś darzy Cię gorącym uczuciem.. Bez Twojego uśmiechu Bez Twojego oddechu Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Kocham cię bardzoWierszyki na dobranoc - dla ukochanej i dla niego W ten cichy wieczór, gdy gwiazdy świecą na niebie, ja pełna tęsknoty, piszę ten wierszyk do Ciebie.. Ten wiersz przeczytano 196 razy.. mów do mnie jeszcze.. "dla nich zawsze.. Będę gwiazdką na Twym niebie.. Żebyś wypocząć mógł i zebrać siły I byś dla mnie był tak uroczy i taki miły.". Podróże służbowe, praca za granicą czy inne czynniki mogą rozdzielić dwójkę zakochanych osób.. Dlatego często wysyłają one do siebie nawzajem piękne życzenia na dobranoc, które pomagają im w tym trudnym czasie.Wiersze Na Dobranoc Dla Ukochanego.. *** Gdy już wszyscy śpią I.Dobranoc, drogi przyjacielu.. Napisany: 2022-06-21 Dodano: 2022-06-21 16:22:31.. * * * Noc jest taka spokojna i mroczna Gotowy, by wysłać ci sen Ciesz się nim w pełni Życzę ci twardego, słodkiego snu!. **** A kiedy będziesz moją żoną A kiedy będziesz moją żoną,A w tych moich marzeniach.. Za oknem cicho, ciemno, nudno.. Bo ja kocham ciebie całą..

na dobranoc życzę wam siostry uśmiechu.

Dobranoc Kochanie!. Jesteś Aniołkiem, który spadł mi z nieba, jesteś chłopakiem, którego mi trzeba.. Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka, zapraszam Cię do mego łóżeczka, przyjść nie możesz ja o tym wiem,Wiersze na dzień dobry dla ukochanych Każdego ranka Przynosi nowy dzień Bym poczuł Twoją miłość I odebrał mi oddech Mój każdy poranek Nie byłby to samo Gdybym się nie obudził Intonując twoje słodkie imię.. Jesteś moim człowiekiem, moim bohaterem, Pospiesz się i idź odpocząć!Dla kochanego Kamila (chmureczki), na zawsze kochająca…Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza.. Słońce nie świeci już dla mnie, kwiatki nie rozkwitają, a ulubiony muzyk śpiewa dla swej ukochanej.. Kochanie dobranoc ci mówię na noc buziaków sto śle i bardzo kocham cię mocno i gorąco życzę ci abyś miała słodkie sny tęsknie za tobą bardzo mocno chce być twoja kołderką, która otula cię gdy śpisz.Więcej wierszy na temat: .. rozjaśniłeś serce i duszę w tym świetle będą widzialne tylko niedoskonałości innej osoby-33-autor Kri.. Słodkich Snów!. Będę zawsze blisko Ciebie.. Kochana, życzę Ci najpiękniejszej nocy, jaka może być.. Zanim przyszedłeś do mojego życia Budzenie się było nudą Kiedyś tak bardzo tego nienawidziłem To było prawie jak obowiązekWiersze miłosne na dobranoc "Mów do mnie jeszcze.. Za taką rozmową.. Miłość to Ty, moje złote sny.. Mentalnie z tobą Zasnąć, kochanie!. I miłość ma jest piękna, piękna - bo dla ciebie!. Rytmiczny ton i małe zrównoważone linie sprawiają, że inni czują się zadowoleni z kogoś, kto używa napisać coś takiego dla niego lub jej., nie .Piekne Slowa Dla Ukochanej.. tak by był warty waszego grzechu.. Cień przestało rzucać drzewo.. * * * Przyjdę do ciebie we śnie, kochanie, Aby cię czule przytulić!. Słodkie sny, drogi małżonku!. To Ty rozpalasz ognisko miłości.. Więc buziaczki Ci przesyłam i dobranoc, i pchły na noc.. Zwasze najlepsze życzenia na: imieniny, erotycznie na dobranoc .. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowieTen sms na dobranoc to życzenia Dobrej nocy i o smutkach zapomnienia.. Dziś już pisze Ci DOBARNOC, jeśli spisz przeczytasz rano.. Twój uśmiech budzi mnie rano.. Gwiazdy są piękne, bo świecą na niebie.. Wieczorem, gdy noc okrywa świat, każdy ma w sercu jakiś kwiat, a ja nie oglądam się za siebie i w sercu mam tylko Ciebie!. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka.. zawsze byłeś najbliższą mi osobą.. Anioły snu niech nad wami czuwają, a z rana słowiki radosne witają.. Życzę, by coś miłego Ci się przyśniło, A rano ciepłe, miłe słonko obudziło.DOBRANOC!. Miłych snów i dobrej nocy, I kończę linie.. razem z wami nigdy nie będę się już bać.. Dobrej nocki życzę Ci z nadzieją że będziesz miał kolorowe sny teraz kładź się już do łóżka niech mocno przytuli Cię Twoja poduszka.Dobranoc:*dając poczucie spokoju, szczęścia, radości i nadziei..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt