Uzupełnij dialog wypowiedziami zosi

Pobierz

Temat lekcji: Pole prostokąta - rozwiązywanie zadań z kontekstem .. Zrozum.. i jesli bedziecie pisac po angielsku to tlumaczenie na polski tez :))).. Możesz zamieścić w dialogu informacje o tym, kto uczestniczy w rozmowie i w jaki sposób.. W zeszycie wykonaj ćwiczenie.. Pracuję nad m Odpowiedź na zadanie z Teraz polski !. praktycznym.. Co robisz?. Odpowiedź na zadanie z Słowa na start!. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 5Uzupełnij dialog wypowiedziami Zosi zastosuj w nich odpowiednie formy podkreślonych wyrazów.. Bardzo prosze pomóżcie !. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. - zapytała Zosia.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pomóżcie zrobić zadanie z angielskiego !. - Czyli że jesteś w II b ?. Miło cię poznać ( równoważnik zdania ) - Jak masz na imię ?. - zgodziła się Ania.. Question from @olafasola1212 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Po prostu kolejki w szkolnym sklepiku są tak długie ,że nie wiem ,czy zdąże na zebranie.Zapomniałam wziąć .Na blogu poruszamy wiele kwestii związanych z pisaniem.. Have we…napisz dialog o rozmowach z koleżanką o pracy klasowej po 5 wypowiedzi od kazdej osoby.. tylko zeby nie bylo z tlumacza google !.

... Uzupełnij dialog wypowiedziami z punktu A: A.

Question from @PenguinBoosted - Szkoła podstawowa - PolskiZadanie: uzupełnij dialog do ostatniej wypowiedzi zuzi dopisz Rozwiązanie:zuza czy pamiętasz że na następnej przerwie mamy spotkanie z przewodniczącym samorządu szkolnego właśnie chciałam ci powiedzieć że nie mogę z tobą pójść muszę zajrzeć do sklepiku szkolnego aha, czyli wykręcasz się od tego wcale się nie wykręcam po prostu kolejki w szkolnym sklepiku są tak długie że nie wiem czy zdążę na zebranie zapomniałam wziąć śniadania, a coś muszę zjeść to jak .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. napisz dialog o rozmowach z koleżanką o pracy klasowej po 5 wypowiedzi od kazdej osoby.. - Cześć, Zosiu!. 2 20.05.2021 o 17:07 rozwiązań: 1. jereminek2020.. gołąb - gołębi, gęste - gąszcz Odpowiedź na zadanie z Teraz polski !. Omówiłyśmy bohatera głównego, sporo wypowiedziałyśmy się na temat redakcji, jak również planowania powieści i motywacji do pisania.Niestety dialog potraktowałyśmy po macoszemu, dlatego chcę zmierzyć się i z tym zagadnieniem i pokazać Ci, jak poprawnie napisać dialog.Uzupełnij dialog , wpisujac wypowiedzenia zgodnie z informacjami podanymi w nawiasach - .. ( wykrzynięcie ) !. - zaproponowała Ola.. To ty będziesz z nim w klasie ?. - przytaknęła Ania - zgodziła się Ania - powiedziała Ola - zaproponowała Ola .Uzupełnij dialog wypowiedziami zamieszczonymi w ramce..

Uzupełnij dialogi.

Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Question from @Asisszu - Szkoła podstawowa - Język angielskiZosia z pierwszej ławki przeczytała na głos indiańską opowieść.. 20.05.2021 o 17:05 rozwiązań: 0.. Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Question from @PizzowaKicia - Język angielskiPotrzebuję opisu kolegi lub kolezanki po angielsku czyli wyglad bo musze do tego narysowac ta osobe.. Od tego zależy moja ocena na koniec roku !Matematyka .. - Wiesz, na pewno przeczytam książkę Barbary Kosmowskiej - Ja też z chęcią poznam historię Andzi Y: Ich weib nicht.. Może wybierzesz się ze mną i z Maćkiem do kina?- Nie mogę.. - Wiesz, na pewno przeczytam książkę Barbary Kosmowskiej - Ja też z chęcią poznam historię Andzi1.. - Karol , - .. ( równoważnik zdania ) Mieszkasz gdzieś tutaj ?. Wszyscy uczniowie słuchali jej z zaciekawieniem.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. - Nie daleko na Jaworowej - .. (wykrzyknienie ) !Uzupełnij poniższy dialog brakującymi wypowiedziami.. - Cześć, Zosiu!. Co robisz?. Uzupełnij dialogi.. Takie wypowiedzi wydziel myślnikiem np. - Czy pójdziemy do kina?. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Oczywiscie w j. niemieckim po niemiecku i nie z tłumacza sprawdzam i zgłaszam odrazu !.

Uzupełnij dialog wypowiedziami zamieszczonymi poniżej.

Wszystkie wypowiedzi w dialogu zapisuj od nowej linii i rozpoczynaj od myślników.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Uzupełnij dialog brakującymi wypowiedziami.. -Właśnie chciałam ci powiedzieć ,że nie mogę z tobą pójść.. _____ -Wcale się nie wykręcam .. Na końcu wypowiedzi postaw znak interpunkcyjny, np. - Czy pójdziemy do kina?. - powiedziała Ola.. Język Polski Pilnie polski na dzisiaj !. -Zuza , czy pamiętasz,że na następnej przerwie mamy spotkanie z przewodniczącym samorządu szkolnego ?. - przytaknęła Ania.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Uzupełnij schemat i dokończyć rozwiązanie.. Obejrzyjcie filmiki: .Zapoznaj się z zasadami zapisywania dialogu- (Jak zapisać dialog?, Przydatne słowa (podręcznik str.271).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Może wybierzesz się ze mną i z Maćkiem do kina?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt