Dziady 4 test ze znajomości lektury

Pobierz

III Dziadów A. Mickiewicza powstała w: a) Wilnie.. Z której sceny Dziadów cz. III pochodz.. d) Kto nie zaznał goryczy ni razu, ten nie zazna słodyczy w niebie e) Zdaje się, że widzę.Test z lektury "Dziady, część III" (Adam Mickiewicz).. 1. za odpowiednik obrzędu Dziadów można by uznać: a) Wielkanoc.. Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.. ą. ce słowa: "Nasz naród jak lawa.. Powiązane z testem z Dziadów cz. III.. Get started for free!Test Dziady, część III, Dziady, część III podręcznika Lektury dla Klasa II.. b) zbyt dużo czyta.. Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza okaże się dla .Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie.. 5) Godziny następujące po sobie są oddzielone a) pianiem koguta, biciem zegara i gaśnięciem kolejnych świec.Adam Mickiewicz - Dziady część II Co wiesz o tej lekturze?. Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. III; Dziady cz. III, test z lektury Test ze znajomosci lektury Dziady cz. III Adama.Test wiedzy z lektury ,,Dziady cz. 2'' Udziel nam wywiadu, a my zdradzimy Ci, w jaki nietypowy sposob wybilabys sie, jako wokalistka!Sprawdzian ze.test ze znajomości lektury dziady 2.pdf (21 KB) Pobierz..

Sprawdź swoją znajomość lektury.

c) udzielił ślubu jego ukochanej.. d) kolegę.. Co to będzie, co to będzie?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.III test - Wiedza z wami.. Masz 5 minut na rozwiązanie testu.II (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -dziady-cz-ii-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Dziady cz. III - test znajomości lektury Test znajomości lektury Dziadów cz. III.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.klasa 7 Lektury obowiązkowe.. Z powodu jakiej ułomności cierpi pani Rollison?. 4) Gustaw ma pretensje do Księdza, że a) nie zajmuje się parafianami.. lektury Dziady cz. III Adama Mickiewicza.. Jedna z trudniejszych lektur, i jak nam wiadomo wielu uczniów nie czyta jej dokładnie.. A jak było naprawdę?. Co okazało się wybawieniem dla dwojga pokutujących dzieci - Józia i Rózi?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. test ze znajomosci lektury dziady 2 .. III, test z lektury Test ze znajomosci lektury Dziady cz. III.. Zaznacz właściwą odpowiedź i odpowiedz na pytania.. Zapraszam do rozwiązania.. Kiedy.. Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie .Dziady cz. II - Test.. Jak miała na imię Dziewczyna, za życia najpiękniejsza we wsi?.

jedynie sprawdzic znajomosc lektury.

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.. Sprawdź swoją wiedzę z Dziadów!. Test ze znajomości Dziadów cz. IV Adama Mickiewicza.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Rozwiąż test.. Swiat .. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu .. Rozwiąż test!II | sameQuizy.. Dziady cz. III - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Dziady cz. III.. Tutaj test ze znajomości tej lektury, niektóre pytania są trudne, inne łatwe.. c) Święto Zmarłych.. c) ucznia.. 25 pytań Lektury szkolne dvr111.. Popularne tematy.. d) zabronił odprawiania dziadów.. 1) Motto do Dziadów brzmi: a) Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.. Daje wskazówki Polakom na temat poprawności .Test z lektury- Dziady cz 2 Adam Mickiewicz.. A. Mickiewicza Test sprawdzaj acy znajomosc lektury -kl. I gimnazjum Adam Mickiewicz, Dziady cz. II Grupa 1.Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.. Sprawdź swoją wiedzę z "Dziadów"!. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.. Przetestuj swoja wiedze.Sprawdzian ze znajomosci i zrozumienia lektury "Dziady" cz. II A. Mickiewicza..

Dziady cz. IV, test z lektury.

Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Test z lektury "Dziady, część II" (Adam Mickiewicz).. b) Nowy Rok.. Test składa się z 12 pytań.. Rozpocznij test.b) syna.. W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.test ze znajomości ii części dziadów.pdf (21 KB) Pobierz.. Zestaw: "Dziady cz. III" Statystyki zestawu: Ocena: 7 Zagłosowało: 369 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Patrycja .. Powodzenia!. Jakie słowo odnoszące się do Boga chce wypowiedzieć Konrad, ale uprzedza go szatan?. Adama .Kartkowka ze znajomosci tresci lektury Adam Mickiewicz DZIADY CZ. II" Kartkowki z lektury umieszczane na moim blogu maja za zadanie.. Pomaga uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych uporać się z trudnymi zagadnieniami literackimi i językowymi.. d) Dreźnie.. Nazywam się Milijon, bo za miliony kocham i cierpię katusze.. Przetestuj swoją znajomość Dziadów część II.Małgorzata Woźna - magister filologii polskiej oraz kultury i praktyki tekstu, korepetytorka, korektorka i copywriterka, autorka bloga Prosty Polski, na którym od 2016 roku publikuje artykuły dotyczące języka polskiego.. Test składa się z 12 pytań..

Rozwiąż nasz quiz ze znajomości książki.

Zaloguj się Załóż konto MenuAktualna kategoria: Nauka » Język polski » Liceum - testy do lektur.. 3 0 0.Kartkówka ze znajomości treści lektury Adam Mickiewicz "DZIADY CZ. II" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. W nazwie obrzędu słowo "dziady" znaczy tyle co:Test zawiera 23 pytań.. Testy \ Lektury szkolne \ Dziady cz. II; Dziady cz. II, test z lektury Test ze znajomosci Dziadow cz. II Adama Mickiewicza.test przed sprawdzianem.. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwasprawdzian ze znajomości dziadów cz.iii.pdf (21 KB) Pobierz.. Sprawdź!
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym znaczkiem dostajesz zero punktów.. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.. Dziady cz. III, test z lektury Test ze znajomosci.. Tagi dla tego testu: lektury mickiewicz, dziady,Sprawdzian ze znajomości i zrozumienia lektury "Dziady" cz. II A. Mickiewicza.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt