Przeczytaj tekst an impossible journey

Pobierz

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, by otrzymać logiczny i˙gramatycznie poprawny tekst.. Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Piękne miejsce z widokiem na Góry Izerskie .. Uzupełnij luki (1-8) w tekście .Publikujemy angielską wersję tekstu, który ukazał się w OKO.press: Stambuł.. Sto procent gwarancji - zapewnia mnie przemytnik.. Zakreśl literę A, B albo C.. 1 Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Reporter OKO.press na szlaku uchodźców Tekst przetłumaczyła pro bono nasza czytelniczka, mieszkająca w USA, która chce pozostać anonimowa.. Przeczytaj tekst ponownie i zaznacz, czy zdania są prawdziwe ( ), czy fałszywe ( ).. Pytanie 1 pojawi się pod spodem, 2-4 w następnej kolejności.. Uwaga!. Skalna Brama (1003 m n.p.m.), Karkonosze Zachodnie - malownicze skałki poza utartym szlakiem.. "Nie oczekuję niczego w zamian - traktuję to jako możliwość pomocy osobom na granicy" - napisała.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Matura z języka angielskiego 2017.. Zadanie 7.. Zakreśl literę A, B lub C. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. The holiday wasPrzeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę 4.1.- 4.5., przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst.

Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Zadane 7 (3 pkt) Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). UWAGA: dwa zdania podano dodatkowo - nie pasują do żadnej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz rozwiązania do tabeli.Tekst 1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. But they made it.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują .EXAM TASK Przeczytaj tekst.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Na skałki nie prowadzi żaden szlak, ale z mapy.cz na pewno je znajdziecie.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełnią luki w tekście.. Znajdź w tekście zdania, które odnoszą się do treści zadania, pamiętając o tym, że to samo znaczenie można wyrazić na wiele sposobów.Przeczytaj tekst i wstaw zdania A-F w odpowiednią lukę 1-5, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Trzy wyrazy zostały .. of the day sleeping after 1_____ long journey.Przeczytaj tekst.. Zakreśl literę A, B lub C.. Nie martw się tekst nie zniknie - będzie w każdym pytaniu.. Rozumienie tekstu czytanego zadanie 7 - poziom podstawowy.. Przeczytaj zdania i proponowane odpowiedzi A-D, a następnie podkreśl w nich słowa kluczowe..

1 Przeczytaj tekst.

The rain has .adng112767 10 rozwiązanych zadań.. wpisz litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A - E), w taki sposób, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. i gramatycznie poprawny tekst.. Jeśli dana linijka nie zawiera zbędnego wyrazu, wpisz symbol √ (przykład 0).. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. The holiday wasPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz je w odpowiednim miejscu w kolumnie po prawej stronie (przykład 00).. Dotarliśmy do nich na rakietach śnieżnych.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Przeczytaj trzy teksty dotycz .. C. a problem with a return journey.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunieto trzy zdania.. Przeczytaj tekst.. Nasz .A travel B journey C communication D transport Zadanie 3 (0-8) a) Przeczytaj tekst i zaznacz czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe.. Zakreśl literę A, B lub C. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej .. C. a problem with a return journey..

-.Przeczytaj poniższy tekst.

W niektórych linijkach (1-9) występuje błąd - jedno zbędne słowo.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt