Przedstawienie postaci nika mickiewicz

Pobierz

ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Przykład: Felix.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Ma niesforne, rude loki, zielone oczy, lekko zadarty nos, trochę piegów i szczupłą sylwetkę.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Nika Mickiewicz.. Wygląd: szczupła, rude włosy, wesołe, zielone oczy, mały, lekko zadarty nos, okrągła twarz, martensy, spinka do włosów z zielonym oczkiem.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.odpowiedział (a) 01.06.2016 o 13:41.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. Zobacz też: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Uzupełnij tabelę: Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki Przedstawienie postaci: Przedstawienie postaci: Przedstawienie postaci: Wygląd: Wygląd: Wygląd: Cechy charakteru: Cechy charakteru: Cechy charakteru:Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. potrafi.- przedstawienie postaci - turlana lekcja - opis wyglądu na podstawie wylosowanego kostką do gry szkicu ( odpowiedni dobór słów, manipulacja językowa) - opis cech charakteru mające na celu uatrakcyjnienie postaciMa ciemno blond włosy, nosi okulary a jego fryzura, choć wiecznie w nieładzie przyciąga jakoś dziewczyny..

Przedstawienie postaci:Nika Mickiewicz.

Ma czternaście lat.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. 2.Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Jest dosyć nieśmiała.któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. WYGLĄD.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Tytułowymi bohaterami powieści są uczniowie gimnazjum: szczupły, jasnowłosy Felix Polon (przez "x" na końcu, jak mawiał), wysoki i chudy jak tyczka Net Bielecki oraz rudowłosa Nika Mickiewicz.Rejent Milczek.. Ma wesoło błyszczące, zielone oczy oraz mały, lekko zadarty nos.. Ma w sobie kilka charakterów innych osób.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.. CECHY CHARAKTERU,USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. madame Josephine; Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa.Postacie tytułowe Felix Polon Net Bielecki Nika Mickiewicz Inne ważne postacie Manfred Golem o imieniu Golem Laura Poniatowska Rodziny bohaterów Rodzina Felixa Rodzina Neta Rodzina Niki Uczniowie Aurelia Ziemek Celina Klaudia Szyma Zofia FrankowskaZnajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, Rok później - część druga: Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa, a po kolejnym roku - Felix, Net i Nika oraz Pałac.Temat: Przedstawiamy bohaterów powieści Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi"..

Miałam pomysł by zrobić przedstawienie postaci więc oto one: Charakter: Nika, dziwaczna dziewczyna z rozdwojeniem jaźni.

Najbardziej lubi nosić dżinsową kurteczkę, spódniczkę, cienkie rajstopy i czarne martensy, zwykle spina włosy spinką.Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.. Dziewczyna z charakterem, odważna i samodzielna.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła.WYGLĄD.. Przykład:Temat 2.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała .Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU,USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI 3.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości..

Ważne postacie.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".

Nosi okulary.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu dziecka.Nika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieNet Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. Akcja większości powieści o FNiN toczy się właśnie tutaj.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.Nika to bardzo ładna dziewczyna o rudych włosach, stale układających się w niesforne loczki (w "Orbitalnym Spisku" okazuje się, że nie są one naturalne).. Jest sprytny, inteligentny i ma niezwykle rozwinięte poczucie humoru, które zapewne pozwoliłoby mu zostać najlepszym polskim pisarzem komediowym gdyby nie to że jest dyslektykiem.przedstawienie postaci trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora-wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieNika Mickiewicz: Felix Polon; Net Bielecki; PRZEDSTAWIENIE POSTACI..

Przedstawienie postaci trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.

Architektem budynku był Jan Knipszyc.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się .Wybierz po jednej informacji na temat każdego z głównych bohaterów, która stanowi o jego niezwykłości.. CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU.. Najchętniej zakłada czarne lub w szkocką kratę mini spódniczki i jeansowe kurteczki.Ma niesforne, rude loki, zielone oczy, lekko zadarty nos, trochę piegów i szczupłą sylwetkę.. był pomysłowy.. - profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Dyrektorem gimnazjum jest mgr inż.Nika (Nikezaponinajka) Odyjas - OC mojej roboty, tak mała ja, a właściwie to ja w ciekawszej formie.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Najbardziej lubi nosić dżinsową kurteczkę, spódniczkę, cienkie rajstopy i czarne martensy, zwykle spina włosy spinką.Amelia Mickiewicz - ciotka Niki z Krakowa, starsza siostra jej ojca, Net nazywa ją Emalią.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Podaj sytuację, w której się ona ujawniła..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt