Przeczytaj tekst jeszcze raz dopasuj zdania a-e do luk 1-4 tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst

Pobierz

1 tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jeden fragment jest podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Zadaniem zdającego jest wstawienie w luki brakującego fragmentu (zdania), spośród podanych tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w luki 2.1.-2.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. 23 o 36', B. 66 o 34',Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. To najpopularniejszy wśród maturzystów język nowożytni.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. B c D EPrzeczytaj tekst w zadaniu 2.. Wybierz właściwe rozwiązanie (A - C).. Dopasuj zdania A-E do luk 1-4 w tekście.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. przetłumacz go.. Uzupełnij luki 1-5 , wybierając jedną z podanych mozliwość (A,B lub C ),tak aby otrzymac logiczny , spójny i poprawny językowo tekst..

Dopasuj zdania A-E do luk 1-4, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Spójrz na zadanie 3 i dopasuj zdania do odpowiedniego fragmentu czytanki.. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Uzupełnij teraz ten email czterema zdaniami z zad.. Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga.. Za poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Nastepnie powiedzcie, na ile podane opinie sq wedtug was Przeczytaj tekst jeszcze raz.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Sprawdź.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Przeczytaj tekst jeszcze raz.. W tekście w zadaniu 2, jak pewnie zauważyliście, brakuje wiele fragmentów tekstu.. Odpowiedz w .przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.. Czy autor tekstu wspomina w nim o pomysłach z ilustracji z zadania 1..

Dopasuj zdania A-E do luk 1—4, tak aby otrzymaé spójny i logiczny tekst.

Uwaga!. To jest niemiecki "Aha!. Uwaga: jedno zdanie podano dodatkowo i nie pasuje do żadnej z luk.. Wpisz w luki 1.1.-1.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania .Zadania domowe w Zapytaj.. Uwaga: jedno zdanie zostato podane dodatkowo i nie pasuje do Žadnej luki.. Zjawisko dnia polarnego, do którego przyczynia się ruch obiegowy Ziemi oraz stałe nachylenie osi ziemskiej do płaszczyzny ekliptyki wynoszące.. Włącz nagrania 2.36, Dla kogo jest napisany ten tekst?. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Następnie zrób zad.. Wpisz rozwülzania do tabeli.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. 8x=3000g .Wybierz zestawienie informacji, które są poprawnym uzupełnieniem i dokończeniem zdania.. A FISHY STORY The train arrived.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki.. 2 - wybierz poprawną odpowiedź na każde z pytań.Dobieranie brakujących zdań do luk w tekście Zdający czyta tekst, z którego usunięto cztery, pięć fragmentów (zdań).. Uwaga: Jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do žadnej wypowiedzi..

Dopasuj zdania A-G do luk 1-5, tak aby otrzymać spójną i logiczną całość.

Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Uważaj jeden tekst nie pasuje do żadnej luki!. Zaznacz literę (A lub B) oraz jeden z numerów (1., 2., 3. lub 4.).. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. 2021-01-29 10:56:57; Napisz droge z punktu na ulicy bokserskiej (na dole mapki) .Przeczytaj zdania (a - d), a następnie ułóż je w takiej kolejności, aby powstał logiczny i spójny tekst.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) My home's a B&B or a Bed and Breakfast.. Do każdej luki dobierz zdanie a-e.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.DAM JAN .. C.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupetnij zdania odpowiedniq forma czasownika borrow lub lend.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. B.8 maja o godzinie 9 rozpocznie się matura 2017 z języka angielskiego.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Hallo .Przeczytaj wskazówki!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt