Znaczenie karty księżyc w uczuciach

Pobierz

Mówi też o szacunku, uznaniu, dobrej reputacji, godności.. Księżycowe relacje widzimy często w filmie, serialach.Apr 12, 2022Sep 8, 2020Mar 19, 2022Mar 2, 2022W tym artykule przedstawimy wróżenie z 24 kart klasycznych od asa do 9.. Praca i finanseMar 23, 2021Karta Księżyc w pozycji prostej w pytaniach dotyczących relacji może mieć dwa zupełnie skrajne oblicza.. Kapłanka mówi o spokojnym, opartym na szacunku związku, w którym .As Denarów oraz As Kielichów to karty niosące bardzo dobre, pozytywne przesłanie.. Jest istotna dla rozwoju kariery i zyskaniu powodzenia zawodowego.Wywróconysłowa kluczowe : Złudzenia, koszmary, negatywne emocje i depresja.. Powróż sobie z tarota.. Romanse, uwodzenie, flirty i zakochanie są wyrażane przez tę kartę.. To gotowość do cierpliwego czekania, aż pojawi się odpowiedni moment.. Pierwsza kwadra silnie wpływa na nasze emocje, podkręca złość, frustrację, a także odczucie niespełnienia i ograniczenia.. Życie w świecie marzeń w oderwaniu od realnych spraw, pławienie się w fantastycznych wizjach.. Karta Księżyca w rozkładzie odnosi się do związków rodzinnych, przywiązania do przeszłości, połączenia uczuć i idei, życia osobistego, przemyśleń, psychologii i podświadomości.. Dzięki temu nie będziesz skupiać się na tym, że nie możesz spać lub czujesz się zwyczajnie źle i niekomfortowo.Z tej karty bije wręcz po oczach kobiecość, "delikatny" flirt - widzimy nagość ale jednak nic nie widzimy (tylko tył) wiec tak naprawdę nie możemy stwierdzić na 100% ze tam coś się dzieje, tylko czujemy to pod skora..

Znaczenie księżyca w pozycji pionowej.

Osobowość artystyczna, pełna polotu, natchnienia.. Księżyc radzi by nie zadręczać się zbyt mocno negatywnymi myślami i podążać za głosem intuicji.. I odpowiednio, pierwsza i .. Karta wskazuje także na romantyczność, tajemnicze sprawy.. Wróżenie z kart klasycznych rozpoczynamy od wybrania kart z talii i przygotowania.. Warto skupić się na tym i poprawić sobie nastrój oraz wsłuchać się w mowę tej bardzo ważnej w tarocie karty.. Za czym tęsknię?. Twoje tęsknoty i marzenia Księżyc- na karcie widzimy noc, wyjące wilki, ciemność.. Jest także symbolem choroby psychicznej.Stąd na obrazie zazwyczaj wizerunek jeźdźca w ruchu.. zamęt w uczuciach;Księżyc jest silnie emocjonalną kartą pokazującą uczucia występujące między ludźmi lub towarzyszące danej sytuacji.. Ktoś taki wiele rozumie, jeszcze więcej przeczuwa, ale niejednokrotnie nie potrafi zrobić właściwego użytku ze swej wewnętrznej wiedzy.Czasami może oznaczać początek uczucia jeśli Głupiec wyszedł w rozkładzie obok odpowiednich kart (np. królowa kielichów, czy as kielichów, ale również wielu innych).. Astrologicznie karta Księżyca jest powiązana z Księżyc i znak Nowotwór, ale także planeta Neptun i znak Ryby.. Mag: poważne uczucie, oparte na szacunku i docenieniu ciebie (twojej inteligencji i osobowości), co może tobie okazywać, np. słowami uznania.Księżyc Symbole i interpretacja Wielkich Arkanów..

W znaczeniu karty Księżyca można znaleźć wiele ukrytych wiadomości.

Odwrócone ułożenie karty zmienia bowiem jej znaczenie wróżebne.Pierwsza kwadra Księżyca to faza Księżyca, w której widać prawą stronę Księżyca, z każdym dniem coraz lepiej widoczną dla człowieka.. Księżyc to także sukces, powodzenie zawodowe, sława i zaszczyty, szacunek, uznanie, dobra reputacja.Karta zapowiada ciemność, podróż w nieznane, może być w sensie dosłownym ale najczęściej Księżyc mówi o wędrówce w znaczeniu metaforycznym.. Na każdej karcie zaznaczamy w rogu jej pozycję prostą (np. kropką).. Księżyc kojarzy się z nocą, w przeciwieństwie do słońca, które niesie oświecenie jest to tkwienie w świecie mroku.Księżyc może oznaczać skrajne emocje jak lęk, fobia i wszelkiego rodzaju zaburzenia i choroby psychiczne.. Symbolizuje niezrozumienie pewnych spraw, często irytujące i wzbudzające wewnętrzny niepokój.. Mówi się o tej fazie, że Księżyca przybywa.. Księżyc uczucia (w miłości, przyszłość relacji, związku) Karta Księżyc sygnalizuje niepokój uczuciowy, który może przynieść zamieszanie, zazdrość, różnego rodzaju obsesje, niestabilność związków i niepewne plany.. Z jednej strony bardzo często symbolizuje ona głębokie uczucia, które mogą wskazywać na silną emocjonalną więź pomiędzy dwoma osobami.Sep 9, 2020KSIĘŻYC - karta świadcząca o niedorosłości, naiwności, niezrozumienia otoczenia, pławienie się w kłamstwie i iluzji..

W uczuciach karta Kapłanki oznacza zrozumienie, empatię i poświęcenie.

To pragnienie głębokiego uczucia i relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.. Karta może zwiastować uzależnienie od używek lub ludzi bądź trwanie w toksycznych relacjach.. Nie pozwala cieszyć się życiem, niepokoi i smuci.. Miłość: karta ta zapowiada pojawienie się w naszym życiu kogoś nowego, często jest to młody mężczyzna.. Może także oznaczać samooszukiwanie się, życie w iluzji.. Nadchodzi sława i zaszczyty.. Karta pojawia się wtedy kiedy czujemy się zagubienie, nie wiemy jak postępować, czujemy jakieś zagrożenie, ale tak naprawdę nie wiemy skąd ono nadchodzi.Kiedy księżyc jest całej swojej okazałości to doskonały czas na medytację i trenowanie oddechu.. Jeśli będzie to Księżyc - oto czego możesz się spodziewać Ta osoba ma ogromnie rozwiniętą intuicję.. Księżyc to dla mnie tęsknota tak ogromna, że czuję jak rozlewa się po całym ciele.. To karta podświadomości, atmosfery tajemniczości, ezoteryki.Sep 9, 2020Symbolizuje ona partnera, ujawnia stan jego uczuć oraz podaje prognozę na przyszłość.. abyśmy w przyszłości byli ich świadomi.. Ma ona pozytywne przesłanie w aspektach zawodowych, uczuciowych oraz finansowych.. Przeciwieństwo Słońca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt